Piknik rodzinny w ogrodzie przedszkolnym
17 czerwca 2026 r. dorocznym zwyczajem w ogrodzie przedszkolnym odbył się Piknik Rodzinny.
Wzięły w nim udział dzieci ze wszystkich grup, a także zaproszeni rodzice oraz pozostałe osoby przybyłe na piknik, min. nasi absolwenci.
Piknik rozpoczął się od zaprezentowania przez dzieci piosenek z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty, po czym rozpoczęła się wspólna zabawa.
Podczas pikniku oferowane były różne atrakcje, min.: loteria fantowa, malowanie twarzy, malowanie farbami na folii, zabawy sensoryczne z piaskiem kinetycznym, zabawy z balonami, zabawy i pląsy przy muzyce, robienie małych i gigantycznych baniek mydlanych, a także strefa gastronomiczna. Poza tym odwiedzili nas przedstawiciele służb mundurowych, a mianowicie policja oraz straż pożarna. Dzieci i nie tylko miały możliwość obejrzenia wozu strażackiego oraz radiowozu policyjnego.
Dziękujemy za liczny udział w pikniku i wspólne zabawy.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z pikniku.
