Uroczystość zakończenia roku
12 czerwca 2026 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego.
Dzieci zaprezentowały montaż słowno - muzyczno - taneczny pod tytułem "Jedziemy na wakacje". Recytowały wiersze, śpiewały piosenki połączone z ilustracją ruchową, a także zaprezentowały układy taneczne, czy grę na dzwonkach diatonicznych.
Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały upominki, a wybrani rodzice podziękowania za szczególny wkład w życie grupy. Zarówno pani dyrektor, jak i nauczycielka z grupy serdecznie podziękowały wszystkim rodzicom za dotychczasową współpracę.
Poniżej prezentujemy fotorelację z uroczystości.
