Uroczystość zakończenia roku
12 czerwca 2026 r. uroczyste zakończenie roku przedszkolnego.
Przedszkolaki z najstarszej grupy pożegnały się z przedszkolem prezentując montaż słowno - muzyczny "Pożegnania nadszedł czas", na koniec zaprezentowały poloneza.
Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały upominki, a wybrani rodzice podziękowania za szczególny wkład w życie grupy. Zarówno pani dyrektor, jak i nauczycielki z grupy serdecznie podziękowały wszystkim rodzicom za czteroletnią współpracę i życzyły dzieciom sukcesów w kolejnym etapie edukacji.
Poniżej prezentujemy fotorelację z uroczystości.
